Maliny velkoplodé a stáleplodící

Naše sazenice jsou zasazeny ve 2l kontejnerech vhodné k celoroční výsadbě i během léta, plodit budou již vtomto roce.

 

Maliník stáleplodící Odrůda:  Polka
Popis:

Polka je jednoznačně nejlepší odrůdou remontantních malin. Prosadila se na trhu nejen v Evropě, ale nyní i v Americe. Začátkem července, zrají velké kuželovité chutné plody , plodí až do zámrazu. Chutově nemá mezi ostatními remontantními (stáleplodícími) odrůdami konkurenta. Navíc velmi dobře snáší naše tvrdé kontinentální klima (byla totiž vyšlechtěna v ještě tvrdších podmínkách Polska).

 
mrazuvzdorná

 

 

Maliník stáleplodící Odrůda:  HERITAGE
Popis:

Prověřená klasická bohatě plodící odrůda stáleplodícího (remontantního) maliníku. Se středně velkými široce kuželovitými plody, jasně červené barvy, plody chutné sladké aromatické, pevné konzistence. Plodící  stabilně od začátku července na dvouletých výhonech a nových jednoletých výhonech od konce srpna až do listopadu. Vysoce odolná mrazu.

 

 

 

Maliník stáleplodící   NOVINKA Odrůda:  ZEVA III
Popis:

 Nová vysoce kvalitní velkoplodá, odolná odrůda stáleplodící maliny. Velké kuželovité karmínově červené slaďoučké plody s plnou aromatickou, malinovou chutí. Je bohatě plodící. První sklizeň zač. července, hlavní sklizeň  od pol.  srpna do zámrazu. Je vysoce odolná mrazu i chorobám.

 

 

  Maliník stáleplodící Odrůda:  FALLGOLD
Popis:

Žlutoplodá odrůda maliníku kvete začátkem léta zdobnými bílými květy. Plodící na jednoletých i dvouletých výhonech plody, mající výrazně sladkou plnou chuť dozrávající od července až do zámrazu. Tato odrůda je vysoce odolná chorobám vhodná do všech pěstitelský poloh, ve vyšších polohách vysazujte na chráněná stanoviště. Díky své dekorativnosti je vhodná pro pěstování v nádobách.

 
mrazuvzdorná

 

  Maliník beztrnný velkoplodý Odrůda:  GLEN AMPLE
Popis:

Skotská odrůda, zcela beztrnné maliny jedna z nejlepších malin, zraje od konce června. Plody: kulovité, velké, aromatické, sladké, harmonické chuti, jasně červené odolné proti otlačení velmi dobře skladovatelné, odolná vůči mrazu i houbovým chorobám

 
NOVINKA  BEZTRNÁ mrazuvzdorná